Mam taki dar…

który zabierze Cię w podróż do Twojego „nie umiem”, „coś mnie blokuje”, „coś nie pozwala mi iść do przodu”. Idę tam z Tobą; wyciągam i pomagam Ci przetransformować to, co blokuje Cię przed zrobieniem kroku do przodu.

Cokolwiek strasznego zamroziłaś w sobie podczas dzieciństwa, ten nieuzdrowiony ciężar stoi Ci na drodze zdrowych relacji, obfitości, harmonijnego życia, odwagi do działania, stoi Ci na drodze rozwoju duchowego.

Poznaj moją historię

Oprócz skontaktowania Cię z traumą, mam też dar aktywowania Twoich potencjałów.

Co zresztą nie jest trudne, kiedy te bolesne części zostaną uzdrowione.

To jest moja autorska metoda. Nigdy wcześniej o czymś takim nie słyszałam i do dzisiaj nie mam informacji, żeby ktoś robił to w ten sposób. Minęło kilka lat od momentu, kiedy to przyszło po raz pierwszy, do momentu kiedy nauczyłam się o tym mówić. Kilka lat też trenowałam mój umysł, żeby nie przeszkadzał mi w tym procesie. Żeby przekaz był naprawdę czysty.

Prowadzę darmowe sesje, żeby każdy mógł doświadczyć, czy ta metoda z nim rezonuje. Zazwyczaj po darmowej sesji jest możliwość kontynuowania procesu w kursie. Nie pracuję indywidualnie.

zobacz opinie

Tutaj przeczytasz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Nie, pracuję tylko grupowo. Mój dar przyszedł do mnie właśnie w ten sposób. Po raz pierwszy zaśpiewałam dla grupy osób podczas odosobnienia medytacyjnego, choć nie rozumiałam za bardzo wtedy, co się dzieje.

Potem przez kilka lat prowadziłam też sesje indywidualne, ale postanowiłam mój czas poświęcić tylko procesom grupowym.

Na procesach grupowych poza sesją daję Ci narzędzia i wiedzę, jak sobie radzić samemu. Jak pracować na co dzień. Tego mi brakowało w procesach indywidualnych. Daję Ci tyle, że wiem, że sobie poradzisz. Że będzie Ci łatwiej.
Podczas procesu śpiewam słowa, które do mnie przychodzą, które szczytuję z pola energetycznego wszystkich osób obecnych.

Pomimo grupowego charakteru sesji odbiór jest bardzo indywidualny. Każdy dostaje to, czego potrzebuje. Bardzo częste są reakcje „To było idealnie dla mnie”.
Na sesjach są osoby o bardzo różnym stopniu rozwoju. Jest sporo osób początkujących, ale też sporo osób, które bardzo długo się same już rozwijają i same pomagają innym.

Tak, zawsze nagrywam, a następnie udostępniam.

Zazwyczaj około 50 % osób odsłuchuje  nagrania i mam bardzo dużo pozytywnych opinii od osób, które tylko słuchały nagrań.