DO WSZYSTKICH, KTÓRZY SZUKAJĄ ODWAGI I ENERGII DO ZMIANY SWOJEJ CODZIENNOŚCI:

Odkryj proces, z którym pokonasz wewnętrzne blokady, opanujesz swoje emocje i wykorzystasz siłę swojej Duszy do stworzenia wymarzonego życia

Czy kiedykolwiek czułaś niewidzialną siłę blokującą Cię przed uzdrowieniem, rozwojem i pójściem naprzód w swoim życiu?

Tą „siłą” może być uczucie gniewu, strachu, nieufności lub smutku, które nieustannie wywołują w Tobie pewne osoby lub sytuacje…

Może to być powtarzające się przekonanie lub uzależnienie, które sprawia, że czujesz się bezradna, słaba lub do niczego…

Może to być nawet traumatyczne wspomnienie z dzieciństwa, które bez końca powraca w Twojej głowie, bez względu na to, jak bardzo starasz się od niego odejść.

Ta destrukcyjna siła u każdego objawia się inaczej, ale jedna rzecz się nie zmienia:

Pochodzi z niewidzialnej studni emocji głęboko wewnątrz Twojej Duszy.

Pytanie brzmi: jak bardzo jesteś dostrojona do swojego wewnętrznego świata emocji i energii, do swojej Duszy?

Czy jesteś świadoma tego, w jaki sposób Twoje emocje kształtują Twoją rzeczywistość? Które z nich po cichu Cię powstrzymują? I jak pracować ze swoją Duszą, aby je uzdrowić?

Zbyt wielu z nas nie jest. Wiele sposobów na pokonanie tych blokad (które być może próbowałaś) nie działa, ponieważ nie docierają do sedna problemu. Nie docierają do wewnętrznego świata naszych emocji, do naszej Duszy.

Dobrze rozumiem te wyzwania. Też kiedyś byłam w tym miejscu. Dlatego stworzyłam autorską metodę, dzięki której już setki osób pokonało swoje blokady, usunęło ograniczające przekonania, zyskało odwagę i energię do działania i wreszcie odzyskało kontrolę nad swoim życiem. A teraz pokażę Ci, jak Ty również możesz to zrobić.

 

Chciałam  pracować systemowo ale to było w sferze marzeń, mimo wykształcenia. Jak zaczęłam robić ten kurs to miałam taką ogromną chęć zmiany, że zaczęłam działać.

Jak byś mi powiedziała pół roku temu, że ja coś takiego będę robiła to bym Ci nie uwierzyła.

Jeden ze skutków Twojego kursu jest to, że zaczęłam słuchać swojego serca, swojej Duszy.

Ewa Śpiewak
Terapeuta ustawieniowy

Po pierwszej sesji poczułam, jakby coś ciężkiego ze mnie zeszło. Następnego dnia, od bardzo długiego czasu miałam czystość myśli, taką jasną głowę, takie coś, co powodowało, że ja mogłam wreszcie poczuć się taka lekka, bardziej swobodna. Poczułam większą pewność siebie.Podczas kolejnych sesji przyszły do mnie takie słowa, że ja mogę być i że mogę być wreszcie sobą.

Mogę być odważna, wychodzić do świata i nie muszę się chować. I zaczęło się zadziewać.”

Agnieszka Stróżyk
Terapeutka zwierząt

„Po kursie największym efektem i skokiem dla mnie jest, że ja rok czasu zabierałam się za zrobienie warsztatów, a teraz mogę się pochwalić, że zrobiłam i zaczynam.

Czuję, że mam większy kontakt z emocjami po tym kursie, wyszłam bardziej do ludzi, otworzyłam się na bliskość.”

Gracjana Pondo
Psychoterapeuta

5 znaków, że potrzebujesz uzdrowić swoje emocje i Duszę bardziej, niż zdajesz sobie z tego sprawę:

#1: Często unikasz wyzwań, które wydają Ci się zbyt trudne, ponieważ obawiasz się porażki.

#2: Czujesz frustrację lub lęk na samą myśl o wyjściu ze swojej strefy komfortu i zrobienia czegoś nowego, a stara, wyuczona bezradność podpowiada, że lepiej się wycofać.

#3: Marzysz o tym, by podjąć się nowego projektu lub całkowicie zmienić swoją drogę zawodową. Ale lęk przed nieznanym skutecznie Cię blokuje.

#4: Na co dzień boisz się wyrażać swoje zdanie i nie masz odwagi być w pełni sobą, przez co czujesz, że dużo Cię omija i brak Ci spełnienia w życiu.

#5: W głębi duszy wiesz, że masz ogromny potencjał i możesz osiągnąć wiele. Ale wciąż nie potrafisz zebrać się na zrobienie pierwszego kroku, aby to udowodnić.

Jeśli to brzmi znajomo…

Jeśli czujesz, że tkwisz w rutynie…

Lub jeśli czujesz, że coś Cię blokuje i nie wiesz jak zdobyć się na odwagę, by działać…

Nie potrzebujesz kolejnej książki o tym „jak zmienić swoje życie”, która zasypie Cię teorią i znów zostawi więcej pytań niż odpowiedzi.

Czas przestać wmawiać sobie, że sukces w życiu jest zarezerwowany tylko dla pewnej grupy wybranych osób i że Ty do nich nie należysz.

To, czego potrzebujesz to sprawdzony i przełomowy proces, dzięki któremu zajrzysz w głąb swojej Duszy, uzdrowisz emocje i wreszcie pokonasz wewnętrzne blokady i ograniczenia, aby nigdy więcej nie powstrzymały Cię od zrobienia tego, czego pragniesz.

Wszystko po to, abyś w końcu obudziła swój prawdziwy potencjał i z energią zaczęła działać nad tym, co dla Ciebie naprawdę ważne. I wreszcie poczuła ulgę i miała świadomość, że idziesz do przodu i zmieniasz swoje życie na takie, o jakim zawsze marzyłaś.

Przedstawiam…

Kurs “Odwaga do działania”

Ten program to kompletna transformacja – od stłumionych emocji do bycia w pełni sobą. Stworzony dla osób, które chcą pokonać wewnętrzne blokady, uwolnić swój potencjał i odważnie zacząć działać.

Zebrałam wszystko, czego nauczyłam się podczas wieloletnich praktyk i doświadczeń nad rozwojem osobistym… I stworzyłam autorską metodę Rozmów z Duszą, która pomoże Ci odzyskać kontrolę nad swoim życiem oraz wyzwolić w sobie nieskończone źródło energii do działania. 

Poprzednie edycje ukończyło już 647 osób.

Rozmowy z Duszą to rdzeń tego kursu, unikalna praktyka na polskim rynku, która emanuje moją życiową misją – wspieraniem innych w pełen empatii sposób.

Dzięki niej przestaniesz obwiniać się za przeszłe niepowodzenia – zamiast tego skupisz się na budowaniu przyszłości i podejmiesz konkretne kroki w kierunku swojego rozwoju, życia pełnego pasji i osiągania wymarzonych efektów.

  Czym są Rozmowy z Duszą?

To energetyczny proces dialogu z najgłębszymi zakamarkami osobowości, który umożliwia natychmiastową identyfikację i uwolnienie wewnętrznych przeszkód. To głębokie sesje introspekcji, podczas których odnajduję to, co skryłaś głęboko w sobie – często bez świadomej wiedzy o tym, że to istnieje.

 Jak działają Rozmowy z Duszą?

W trakcie sesji wykorzystuję śpiew jako narzędzie do transformacji Twoich emocji w dźwięk. Ten dźwięk działa jak klucz, który otwiera zablokowane energetycznie obszary, oczyszcza kanały i harmonizuje czakry.

Posiadam intuicję do wyczuwania i artystycznego oddania Twoich emocji, które bywają zakopane w zakamarkach Duszy.

Podczas sesji nie musisz nic robić – wystarczy, że jesteś i słuchasz.

W trakcie mojego śpiewu przejdziemy przez Twoje przeszłe traumy, ograniczające przekonania emocjonalne i wszystkie te śmieci, które Cię blokują. Zaczniemy je sprzątać.

Kiedy usuniesz je ze swojego umysłu, zresetujesz też swoje ciało. Poczujesz się lekko i przyjemnie, jakby ktoś w końcu zdjął z Ciebie ten ciężar, który tyle czasu trzymał Cię w miejscu.

I zgadnij, co jeszcze się stanie? Przekierujesz swój mózg.

Więc wszystkie te myśli: “Nie jestem wystarczająco dobra”, “Nie mogę tego zrobić”, “Nie jestem gotowa” zamienisz na: “Mogę to zrobić”, “Jestem gotowa”, “Wierzę w siebie”

I wtedy naprawdę zaczniesz panować nad swoim życiem.

Z kursem “Odwaga do działania” pożegnasz się z:

Momentami, gdy stajesz przed decyzją, ale nie wiesz, jak podjąć pierwszy krok ani co zrobić potem.
Rozczarowaniem i frustracją, gdy zmierzenie się z własnymi obawami wydaje się zbyt trudne.
Stale powtarzającymi się obietnicami „zrobię to jutro”, ponieważ nie czujesz się na siłach, by zmierzyć się z wyzwaniami i dokonać istotnych zmian.
Marnowaniem cennego czasu, środków finansowych i energii na nieprzemyślane decyzje oraz metody, które nie są Ci potrzebne.
Niekończącymi się poszukiwaniami kolejnych poradników i kursów, w których zawsze wydaje się brakować kluczowego elementu.

Zamiast tego zyskasz:

Transformację dzięki sesjom Rozmów z Duszą, na których krok po kroku przejdziesz przemianę na poziomie emocjonalnym i odkryjesz pełnię swojej wewnętrznej siły.
Wiedzę i pewność działania, tak, aby żadna blokada czy ograniczenie nie umknęły Twojej uwadze – od uświadomienia sobie problemu, przez proces jego rozwiązania, aż po osiągnięcie harmonii i równowagi.
Sprawdzony i efektywny system pracy nad sobą, który wypróbowało i pokochało mnóstwo uczestników kursu, osiągając konkretne i głębokie rezultaty.

Te sesje, to tak jakby były z jakiegoś wyższego wymiaru. W którym jest poczucie bezpieczeństwa, błogość i ciepło. Wszędobylskie ciepło, ale ciepło z miłością. To było bardzo przyjemne.

Te wysokie tony, które są w trakcie śpiewu rozpuszczają te moje programy, które są stare, zastane. Odblokował mi się splot słoneczny, ciało się wyluzowało, moje zdjęcia mi się zaczęły podobać, to jest jakaś zmiana energetyczna.”

Aneta Wasińska
Bioenergoterapeuta, Refleksolog

„Te twoje słowa trafiały jak takie klocki, puzzle, w miejsca gdzie coś mi brakowało i kiedy te klocki trafiają w te miejsca to jest takie rozświetlenie wewnętrzne, spajasz się wtedy. Ja polecam jak najbardziej, narzędzie, które działa.

Zaczęło się od tego że ja na profilu osobistym prywatnym napisałam czym się zajmuję. Dla mnie to był milowy krok, że ja miałam odwagę to zrobić i nie zastanawiać się, co kto o tym sobie pomyśli.  Poszłam za tym zaufaniem który mi tam wyśpiewałaś na sesji.  W końcu miałam odwagę powiedzieć swoim bliskim czym się zajmuje”

Katarzyna Wandzel
Psychoastrolog

Dlaczego masz odbyć tę transformację właśnie ze mną?

Witaj, nazywam się Anna Targiel.

Od ponad dwóch dekad jestem głęboko zanurzona w świecie duchowego i osobistego rozwoju. Przez wiele lat oddawałam się medytacji, nawet kilka godzin dziennie, a pomimo tego moje życie było pełne przeciwności – trudne relacje, problemy finansowe, brak postępu w rozwoju duchowym. Wszystko to zmieniło się, kiedy rozpoczęłam proces leczenia ran z dzieciństwa.

W pewnym momencie coś się przełamało w mojej podświadomości, otwierając drogę do zmian. Zaczęłam naprawiać swoje relacje i finanse, a moje medytacje nabrały mocy, przyspieszając mój duchowy rozwój. Podczas długich sesji medytacyjnych odkryłam w sobie dar Rozmów z Duszą – sesje te odkrywają i leczą wewnętrzne blokady, tworząc obfitość i harmonię w życiu. Te sesje mogą być Twoim osobistym przełomem.

Twoja przeszłość, niezależnie od jej ciężaru i życiowe bariery nie są przeszkodą. Odwaga do działania to nie cecha wrodzona, lecz umiejętność, którą można rozwijać każdego dnia. Świadczą o tym historie moich kursantów, którzy, wspólnie ze mną, nauczyli się akceptować i transformować swoje ograniczenia. Wielu z nich zaczynało bez widoku na jakąkolwiek zmianę, ale Rozmowy z Duszą pomogły im wyjść z tego martwego punktu.

Zapraszam Cię do dołączenia do mojego kursu i wyruszenia w podróż, która zmieni „nie potrafię”, „coś mnie trzyma”, „nie mogę się ruszyć” w pełną wolność, aby tworzyć życie, o jakim zawsze marzyłaś.

„Ania stosuje metodę niesamowitą na światowym poziomie: po pierwsze nie kamufluje swojej wiedzy, trafia celowo tak naprawdę w punkt.

Na pewno ma potężne doświadczenie w pracy z energiami, czyta w polu informacje, odczytuje potrzeby uczestników i na podstawie tego przygotowuje odpowiednie materiały.

Rozbroiłaś mnie z ilością materiałów bo poczułem się jak na prawdziwym amerykańskim szkoleniu”

 

Grzegorz Jaszewski

„Do kursu przekonała mnie Ani autentyczność. Chociaż ja akurat dużo działam, u mnie bardziej chodzi o to, żeby zwolnić. Nie można określić tego kursu jednotorowo, tylko każdy wyciągnie to, co potrzebuje i inaczej będzie na każdego działać.

Udało mi się uwolnić dużo rany odrzucenia, dużo uwalniania było. Poczułam, że napełnia mnie energia męska i to było takie przyjęcie poczucia bezpieczeństwa. Ania bardzo dobrze prowadzi, jest z nią bardzo dobry kontakt. Te procesy, które nam Ania pokazała np. z wewnętrznym dzieckiem, wykorzystuję na co dzień.”

Anna Zjawiony
Instruktorka Jogi

Sposób prowadzenia Ani bardzo mi odpowiadał, czułam się bezpiecznie.

To, co zadziałało najgłębiej, co mi się pootwierało najbardziej to zadziało najbardziej pod wpływem tych ćwiczeń ustawieniowych. Rozmowy z Duszą są bazą tego kursu ale dookoła jest jeszcze dużo różnych narzędzi 

Te ćwiczenia ustawieniowe pootwierały nowe rzeczy, pokazały, że tutaj jest coś głębszego i Rozmowy z Duszą wwierciły się w to jeszcze bardziej. I ta praca z wewnętrznym dzeckiem jest mega ważna”.

 

Monika Dziatkiewicz
Reiki Practitioner

Kiedy dołączysz do kursu dostaniesz dostęp do autorskich sesji Rozmów z Duszą w 6 modułach, które krok po kroku odmienią Twoje życie.

Moduł 1.
Wewnętrzna siła – Twoja broń w obliczu krytyki

Ten moduł to przewodnik jak odnaleźć stabilność emocjonalną oraz odporność na krytykę, zarówno tą płynącą z zewnątrz, jak wewnątrz. Zbudujesz mocne fundamenty, które pozwolą Ci stać się nieugiętą w swoich przekonaniach i pewną siebie osobą.

Po tym module:

Umiesz postawić granice i czujesz się z tym komfortowo. Zaczynasz być asertywna i coraz bardziej szanujesz samą siebie.
Łatwo pokazujesz światu, jaka jesteś, dzięki czemu żyjesz w zgodzie ze sobą i przyciągasz ludzi, którzy doceniają Twoją autentyczność.
Nie przejmujesz się opiniami i krytyką innych. Jesteś odporna emocjonalnie i koncentrujesz się na własnych celach i pragnieniach.
Czujesz, że jesteś wystarczająca, masz wyższą samoocenę i podejmujesz wyzwania z nową energią.

Moduł 2.
Pełnia akceptacji – bądź swoim największym sojusznikiem

W tym module przyjrzymy się przyczynom braku sukcesów i dowiesz się jak rodzinne wzorce wpływają na Twoje reakcje i samoakceptację. Poznasz funkcje umysłu i zrozumiesz powody swoich dotychczasowych zachowań.

Po tym module:

Masz odwagę do bycia sobą w każdej sytuacji i bez wahania prezentujesz swoje prawdziwe „ja” światu.
Akceptujesz siebie, rozwijasz swoje naturalne talenty i prezentujesz je bez strachu przed oceną.
Głęboko wierzysz w wartość swojej pracy i ufasz swoim możliwościom.
Dzięki praktycznym ćwiczeniom znasz swój życiowy cel i rozumiesz jak zachować równowagę w dawaniu i braniu

Moduł 3.
Sztuka przekraczania strachu – odwaga w praktyce

W tym module odkryjesz jak wpływ ojca kształtuje Twoje życie, nauczysz się zarządzać myślami i zrozumiesz własne ograniczenia przy pomocy metafory „demonów w łodzi”, pracując przy tym nad fuzją i defuzją.

Po tym module:

Rozumiesz swoje lęki i potrafisz oswoić swój strach, przez co stajesz się silniejsza.
Puścisz ograniczające Cię nawyki oraz przekonania i otworzysz się na przepływ radości i lekkości w życiu.
Odważysz się działać na szerszą skalę i przyjmiesz życie pełne możliwości, z nową siłą do działania.
Za pomocą praktycznych ćwiczeń, takich jak „nowa, odważna ja” opuszczą Cię stare schematy myślowe, które nie służą już Twojemu rozwojowi.

Moduł 4.
Wewnętrzna harmonia – budowanie bezpieczeństwa i poczucia własnej wartości

W tym module odnowisz więzi z matką, dzięki czemu odnajdziesz stabilność i bezpieczeństwo. Nauczysz się uwalniać emocjonalne blokady i zrozumiesz swoje potrzeby i pragnienia serca, dzięki czemu zaczniesz żyć pełniej.

Po tym module:

Masz w sobie spokój i bezpieczeństwo, które pozwalają Ci harmonijnie żyć z własnymi emocjami.
Uwolniłaś się od negatywnych uczuć, które do tej pory blokowały Twój rozwój.
Czujesz, że masz pełne prawo do sukcesu i osiągania celów, które wyznaczysz.
Masz zaufanie do siebie, życia i prowadzenia, które pochodzi z głębi Twojej Duszy i staje się fundamentem wszystkich działań i wyborów.

Moduł 5.
Szczęście tu i teraz – wdzięczność jako klucz do obfitości

W tym module zatoczymy pełne koło, wracając do Twoich celów. Nauczysz się wdzięczności i zaczniesz celebrować swoje sukcesy. Doświadczysz też procesu z Boską Matką, na którym zadasz nurtujące pytania i otrzymasz na nie odpowiedzi.

Po tym module:

Odnajdziesz w sobie dawno zapomnianą radość z codziennych aspektów życia.
Wprowadzisz wdzięczność do swojej codzienności i otworzysz się na odbiór dobrych zmian i pozytywnej energii płynącej z otoczenia.
Po procesie ustawieniowym „Ciężar zatrzymujący Cię w miejscu” – zidentyfikujesz to, co nie pozwala Ci się ruszyć z martwego punktu.
Po praktyce medytacyjnej Twoje emocje są ukojone, a Ty czujesz ulgę i spokój serca.

Moduł 6.
Przepływ obfitości – finansowa swoboda i wewnętrzne bogactwo

W tym module przeprowadzimy serię procesów ustawieniowych, które pozwolą Ci na głębsze zrozumienie Twojego związku z pieniędzmi. Zrozumiesz, do czego pieniądze “płyną” i jak sprawić, żeby płynęły do Ciebie.

Po tym module:

Masz nową perspektywę i odwagę do zarabiania pieniędzy. To, co robisz – Twoja praca, Twoje pasje – zaczynają przekładać się na rzeczywistą wartość finansową w Twoim życiu.
Wiesz jak przyciągać obfitość i jak budować zdrową relację z pieniędzmi, dzięki czemu osiągasz finansową wolność i satysfakcję.
Po Spotkaniu z Szamanką wiesz, czego naprawdę pragnie Twoja Dusza.
Po procesach ustawieniowych “Wsparcie kobiet z rodu” i “Wsparcie od taty” wiesz, jak rodzinne wzorce wpływają na Twoją finansową sytuację.
Po procesie “Pożegnania uczucia niedosytu” jesteś wolna od uczucia niedostatku.

Wszystkie moduły to proces oparty na moim doświadczeniu, który krok po kroku poprowadzi Cię do kompletnej przemiany – od ciągłego stania w miejscu do życia pełnego odwagi i autentyczności.

„Jak przeczytałam opis Twojego kursu to był całkowicie dla mnie, czyli lęk przed pokazywaniem się, a jak tu nie pokazywać się jak chce pracować online. Moje słowo to był opór. Po piątym module zrozumiałam dlaczego mam taki opór, przed tym pokazywaniem się.

Ten twój kurs to było takie wow na mojej ścieżce. To było coś niezbędnego do wykonania żeby faktycznie ruszyć dalej. Te opory całkowicie odeszły.”

Marzena Jaworska
Terapeutka jogi twarzy

„U mnie jest różnica o 180%. Wczoraj uświadomiłam sobie, że jeszcze dwa, trzy tygodnie temu bym płakała z jakiegoś powodu, a teraz jest już luz, ok-stało się i akceptuję.  Pojawiła się potrzeba powiedzenia swojego zdania, nie muszę się już ukrywać, wchodzić w rolę ofiary. Jest więcej radości we mnie – tak, że wstaje i robię. Pojawiła się energia do działania. Cały czas się śmieję.

Byłam na wielu kursach, ale największy postęp był u Ani, po tym kursie.”

Magdalena Skoczylas
Terapeutka Theta-Healing, Refleksolog

Podobało mi się Ani  konkretne, racjonalne podejścia do życia.

W czasie kursu zaczęło mi się pokazywać, w którym kierunku mam iść.

Przyszła siła od mamy. Na kursie dotarło do mnie, że rozdaję energie i przyszła też energia, żeby zadbać o siebie, bo poczułam ile razy zostawiałam siebie.

Marta Borowiec

Odwaga do działania

Ten kurs to kompletna transformacja – od stłumionych emocji do bycia w pełni sobą. Stworzony dla osób, które chcą pokonać wewnętrzne blokady, uwolnić swój potencjał i odważnie zacząć działać.

Tylko teraz

6 modułów opartych na doświadczeniu, z którymi krok po kroku zmienisz swoje życie  
6 sesji Rozmów z Duszą 1800 zł
6 procesów z wewnętrznym dzieckiem  900 zł
4 procesy ustawieniowe  800 zł
Medytacje, wizualizacje, praktyczne ćwiczenia, wiedza o umyśle i emocjach  1000 zł
2 sesje pytań i odpowiedzi na Zoomie 600 zł
Natychmiastowy 2-letni dostęp do wszystkich materiałów  

 

Wartość 5100 zł

 

Odwaga do Działania

 

Wartość – 5100 zł

Cena kursu regularna  – 744

Cena promocyjna

Obowiązuję tylko w ograniczonym okresie

595 zł

Uwaga
możliwość dokupienia dodatkowego kursu
Obfitość 

Pierwszy moduł  Kurs Obfitość:

🍀 Sesja Rozmowy z Duszą: Jestem prowadzona, rozluźniam kontrolę, poddaje się.

🍀 Oddaje stery życiu, pozwalam się prowadzić.

🍀 Procesy uwalniania: Uwalnianie poczucia braku pieniędzy

🍀 Uwalnianie pragnienia pieniędzy

🍀 Uwalnianie programu bycia ofiarą

🍀 Uwalnianie strachu i lęku.

Drugi moduł  Kurs Obfitość:

🍀 Sesja Rozmowy z Dusza: Na obfitość zgadzam się, mogę mieć, mogę chcieć.

🍀 To w porządku jest mieć.

🍀 Procesy uwalniania: Uwalnianie się od pragnienia kontrolowania

🍀 Proces uwalniania się od pragnienia aprobaty

 

 

Trzeci moduł  Kurs Obfitość:

🍀 Sesja Rozmowy z Duszą: Na przepływ życia otwieram się

🍀 Na radość otwieram się, na miłość otwieram się.

🍀 Procesy uwalniania: Proces uwalniania się od pragnienia poczucia bezpieczeństwa 

🍀 Uwalnianie poczucia, że nie jestem wartościowa by osiągać swoje cele.

🍀 Uwalnianie poczucia, że coś jest niemożliwe

🍀 Uwalnianie energii wstydu

Czwarty moduł  Kurs Obfitość:

🍀 Sesja Rozmowy z Duszą: Dobrze jest, dobrze dzieje się, życie tuli mnie.

🍀 Procesy uwalniania: Uwalnianie się od emocji towarzyszących ustalaniu celów 

🍀 Puszczam uczucie obwiniania innych

🍀 Uwalniam strach przed zmianą

🍀 Poczucie nie dam rady

 

Cena kursu Obfitość – 644 zł

Cena promocyjna

(obowiązuje tylko w ograniczonym okresie)

495 zł

Dwa kursy w pakiecie TANIEJ

Pakiet Odwaga do Działania + Obfitość

Cena regularna – 1388 zł

Cena promocyjna

(obowiązuje tylko w ograniczonym okresie)

795 zł

Kurs Odwaga do Działania

6 modułów
18 h nagrań
6 sesji  Rozmów z Duszą
6 procesów z wewnętrznym dzieckiem
4 procesy ustawieniowe
– ćwiczenie obserwator
– sesja pogłębionego relaksu
– ćwiczenie na cel w życiu
– ćwiczenie jak się mam z braniem i dawaniem
– ćwiczenie na zdystansowanie się od myśli
– ćwiczenie nowa odważna ja
– proces jaką historię opowiadam na swój temat
– proces uwalniania oporu
– rekonstrukcja więzi z mamą
– dwa procesy pomagające określić czego tak naprawdę chcę, czego pragnę
– proces odnalezienia myśli i emocji, które są kluczowe dla zrozumienia naszej blokady
– proces z Boską Matką
– kojenie emocji medytacja
– proces tkanie marzeń
– wizualizacja spotkanie z szamanką – czego naprawdę pragnie moja dusza
– proces pożegnania uczucia niedosytu
– dwie sesje pytań i odpowiedzi na zoom

 

Cena  595 zł  ważna przez 7 dni
Później 744 zł

Kup Teraz Taniej

Kurs Obfitość

4 moduły
8 h nagrań
4 sesje  Rozmowy z Duszą
– procesy uwalniania: Uwalnianie poczucia braku pieniędzy
– uwalnianie pragnienia pieniędzy
– uwalnianie programu bycia ofiarą
– uwalnianie strachu i lęku
– uwalnianie się od pragnienia kontrolowania
– proces uwalniania się od pragnienia aprobaty
– proces uwalniania się od pragnienia poczucia bezpieczeństwa 
– uwalnianie poczucia, że nie jestem wartościowa by osiągać swoje cele.
– uwalnianie poczucia, że coś jest niemożliwe
– uwalnianie energii wstydu
– uwalnianie się od emocji towarzyszących ustalaniu celów 
– puszczam uczucie obwiniania innych
– uwalniam strach przed zmianą
– uwalniam poczucie nie dam rady
– dwie sesje pytań i odpowiedzi na zoom

 

Cena  495 zł  ważna przez 7 dni
Później 644 zł

Kup Teraz Taniej

Kurs Odwaga do Działania
+ Kurs Obfitość

 

Cena  795 zł  ważna przez 7 dni
Później 1388 zł

 

Kup Teraz Taniej

„Jeden z powodów decyzji o zrobieniu kursu to była moja sytuacja finansowa. Praca mnie satysfakcjonowała ale zarobki nie za bardzo. To było dla mnie duże wyzwanie jak ja mogę sobie poradzić finansowo i być niezależną finansowo i ten kurs również to zmienił. I ta moja niezależność finansowa poprawiła relacje z mężczyznami.

Anna Dębiec
Fizjoterapeuta

„Otworzyła mi się kreatywność, różne pomysły zaczęły do mnie spływać. Uświadomiłam sobie, czego ja chcę od tego życia, co jest dla mnie ważne.”

Magdalena

FAQ, czyli…

Czy mogę odnaleźć w sobie odwagę do działania, nawet jeśli dotychczas unikałam trudnych wyzwań i brakuje mi pewności siebie?”

I inne ciekawe pytania…

Bez wątpienia! Kurs „Odwaga do Działania” stworzyłam z myślą o tych, którzy chcą pokonać swoje obawy, blokady i zacząć działać z determinacją. Przez cały proces będę Twoim przewodnikiem – od pierwszych kroków w budowaniu pewności siebie po pokonywanie konkretnych lęków. W kursie otrzymasz skuteczne narzędzia i techniki, które pomogą Ci przełamać wewnętrzne ograniczenia i zwiększyć swoją odwagę do działania.

Najważniejszym elementem całego kursu są Rozmowy z Duszą, na których przejdziesz całkowitą transformację siebie i swojego wnętrza. Wyciągniemy na wierzch to, co Cię obecnie blokuje, a następnie pokażę Ci jak się z tym oswoić, zaakceptować i działać pomimo swoich lęków i ograniczeń. Zdobędziesz nie tylko odwagę do działania, ale przede wszystkim energię, która pomoże Ci pokonać wszelkie wymówki i przeszkody. Uwalniając emocje staniesz się wolna i pewna siebie – a gwarantuję Ci, że w każdym z nas drzemie ogromna siła i potencjał, o jakim nam się często nie śniło. Pomogę Ci wydobyć to na powierzchnię i zacząć wreszcie cieszyć się życiem.

Rozumiem, że brak efektów po spróbowaniu innych metod może rodzić niepewność. Jednak „Odwaga do działania” jest szansą na przeżycie prawdziwej transformacji – to nie tylko obietnice, to konkretne narzędzia i techniki pracy nad sobą, które pomogły już wielu osobom. Dzięki wyjątkowym sesjom Rozmów z Duszą, procesom ustawieniowym i praktykom medytacyjnym, masz możliwość dotarcia do głębszych warstw świadomości i wprowadzenia zmian, które są trwałe i widoczne w życiu codziennym.

Nawet jeśli dotychczas przerobiłaś mnóstwo kursów i poradników na podobne tematy, mój kurs pomoże Ci uwolnić jeszcze większy potencjał i odkryć nowe metody działania. Często potrzebujemy nowego spojrzenia i świeżych rozwiązań, aby przejść na następny poziom.

Oczywiście! To, co wyróżnia „Odwagę do działania” spośród innych programów, to właśnie moja autorska metoda i sesje Rozmów z Duszą, które prowadzą do intensywnej transformacji wewnętrznej. Nikt w Polsce nie robi tego w ten sposób. Wolność emocjonalna i zdolność stania w swojej sile to wynik, którego możesz oczekiwać po tych sesjach. Inne kursy mogą skupiać się na powierzchownych technikach lub teoretycznej wiedzy. Ja daję Ci doświadczenie, które integruje umysł, emocje i ciało w harmonijną całość, zapewniając rzeczywistą zmianę.

Najpierw przechodzisz przemianę, krok po kroku odsłaniając i pokonując kolejne blokady na sesjach Rozmów z Duszą, potem ugruntowujesz zachodzące w sobie zmiany – tak, aby to nie było chwilowe, ale trwałe, aby zostało z Tobą na zawsze.

To pytanie dotyka rdzenia wielu wątpliwości – wielu ludzi myśli, że takie praktyki to tylko chwilowy trend. Pragnę jednak podkreślić, że techniki, które stosuję, mają wiele lat historii i są wsparte przez współczesne badania psychologiczne. Praca z wewnętrznym dzieckiem i medytacja to sprawdzone metody wzmacniania świadomości emocjonalnej i umysłowej, które naprawdę wprowadzają pozytywne przemiany w życiu.

Absolutnie tak! Często rozpoczynamy z niejasnym obrazem tego, czego naprawdę pragniemy. Chcemy po prostu “ruszyć z miejsca” – dla każdego oznacza to coś innego i nie trzeba od początku wiedzieć, dokąd się zmierza. Kurs „Odwaga do Działania” jest tak skonstruowany, by pomóc Ci ustalić i skonkretyzować Twoje cele. Poprzez serię ćwiczeń i wyzwań wspólnie znajdziemy Twoją drogę do odwagi i determinacji, niezależnie od Twojego obecnego stanu.

Twój czas jest cenny, dlatego kurs zaprojektowałam z myślą o elastyczności. Materiały, ćwiczenia i nagrane sesje Rozmów z Duszą są tak przygotowane, abyś mogła do nich wracać kiedy chcesz i dopasować kurs do własnego grafiku. Pamiętaj, że im więcej czasu i zaangażowania poświęcisz na pracę nad sobą, tym większe korzyści odniesiesz.

Dołączając do kursu pożegnasz blokady i ograniczenia, które trzymają Cię w miejscu – zamiast tego zyskasz odwagę, moc i życie w zgodzie z samą sobą

DOŁĄCZAM! Pokaż mi jak pokonać blokady!

Wciąż się zastanawiasz?

Sprawdź, czy to coś dla Ciebie.

Kurs “Odwaga do działania” jest IDEALNY dla Ciebie jeśli…

🍀 Chcesz uwolnić się od wewnętrznych ograniczeń, aby rozpocząć życie pełne odwagi i autentyczności – w harmonii z samą sobą i bez niepotrzebnych obaw.
🍀 Walczysz z blokadami, które przeszkadzają Ci w pełnym wyrażaniu siebie, a Twoje pragnienie to raz na zawsze rozprawić się z ograniczeniami i uwolnić swój prawdziwy potencjał.
🍀 Regularnie poświęcasz czas na pracę nad sobą i masz świadomość, że każda inwestycja czasu przynosi wartościowe plony – Twoje dotychczasowe działania są najlepszym dowodem na to, że jesteś gotowa na kolejny krok.
🍀 Obawiasz się, że nie jesteś w stanie przełamać schematów myślowych i emocjonalnych ograniczających Twoje życie – szukasz odpowiedzi na te lęki i chcesz uwolnić się od starych wzorców.
🍀 Chcesz pokonać strach przed krytyką innych i być w pełni sobą – wiesz, że przyczyna leży ukryta głęboko w Tobie i jesteś gotowa na to, by się z nią zmierzyć.
🍀 Rozumiesz, że za prawdziwą transformacją idą poważne korzyści i jesteś podekscytowana możliwością bycia najlepszą wersją siebie – jesteś gotowa na prawdziwą i trwałą przemianą.
🍀 Szukasz sposobu na przełom, na natychmiastową poprawę jakości Twojego życia.

 

Jeśli chociaż część z punktów powyżej jest o Tobie, to ten kurs jest IDEALNY dla Ciebie!

Jeśli chcesz przełamać swoje wewnętrzne blokady i z człowieka, który wciąż walczy ze swoimi lękami, stać się odważną osobą, pewną siebie i swoich działań…

To nie ma na to lepszego miejsca niż ten kurs.

Odwaga do działania

Ten kurs to kompletna transformacja – od stłumionych emocji do bycia w pełni sobą. Stworzony dla osób, które chcą pokonać wewnętrzne blokady, uwolnić swój potencjał i odważnie zacząć działać.

GDZIE?

Kurs Odwaga do Działania i kurs Obfitość znajdują się na platformie kursowej. Dostęp do kursu otrzymasz od razu po zakupie – kolejne moduły odsłaniają się, co tydzień – Kurs Odwaga i co 10 dni kurs Obfitość.

Spotkania Q&A odbywają się na Zoomie. Linki do spotkań pojawią się na platformie, wyślemy też mailem.

KIEDY?

Kurs Odwaga do Działania i kurs Obfitość są  dostępne od razu po zakupie. Możesz je przerabiać we własnym tempie.

O terminie sesji Q&A poinformuje mailem.

ILE?

Kurs Odwaga do Działania: 6 Modułów, 18 h nagrań, dodatkowe materiały, grupa na fb.

Kurs Obfitość: 4 Moduły, 8 h nagrań, dodatkowe materiały

Sesje Q&A – dwa razy 1,5 h

DOSTĘP

Dostęp do kursu masz przez 2 lata od rozpoczęcia kursu.

REJESTRACJA

Zakup jest automatyczny, jeśli chcesz zapłacić w inny sposób napisz do mnie na adres: rozmowyz@rozmowyzdusza.pl

GRUPA

Zamknięta grupa dla uczestników.

RATY

Możliwość płatności w ratach 0%. Najlepiej dwie raty 297,50 – Kurs Odwaga, 247,50 – Kurs Obfitość a jeśli dwa kursy to 397,50 zł  –  jedna płatna teraz, druga do miesiąca.  W tej sprawie napisz do mnie na adres:
rozmowyz@rozmowyzdusza.pl

Kurs Odwaga do Działania

6 modułów
18 h nagrań
6 sesji  Rozmów z Duszą
6 procesów z wewnętrznym dzieckiem
4 procesy ustawieniowe
– ćwiczenie obserwator
– sesja pogłębionego relaksu
– ćwiczenie na cel w życiu
– ćwiczenie jak się mam z braniem i dawaniem
– ćwiczenie na zdystansowanie się od myśli
– ćwiczenie nowa odważna ja
– proces jaką historię opowiadam na swój temat
– proces uwalniania oporu
– rekonstrukcja więzi z mamą
– dwa procesy pomagające określić czego tak naprawdę chcę, czego pragnę
– proces odnalezienia myśli i emocji, które są kluczowe dla zrozumienia naszej blokady
– proces z Boską Matką
– kojenie emocji medytacja
– proces tkanie marzeń
– wizualizacja spotkanie z szamanką – czego naprawdę pragnie moja dusza
– proces pożegnania uczucia niedosytu
– dwie sesje pytań i odpowiedzi na zoom

 

Cena  595 zł  ważna przez 7 dni
Później 744 zł

Kup Teraz Taniej

Kurs Obfitość

4 moduły
8 h nagrań
4 sesje  Rozmowy z Duszą
– procesy uwalniania: Uwalnianie poczucia braku pieniędzy
– uwalnianie pragnienia pieniędzy
– uwalnianie programu bycia ofiarą
– uwalnianie strachu i lęku
– uwalnianie się od pragnienia kontrolowania
– proces uwalniania się od pragnienia aprobaty
– proces uwalniania się od pragnienia poczucia bezpieczeństwa 
– uwalnianie poczucia, że nie jestem wartościowa by osiągać swoje cele.
– uwalnianie poczucia, że coś jest niemożliwe
– uwalnianie energii wstydu
– uwalnianie się od emocji towarzyszących ustalaniu celów 
– puszczam uczucie obwiniania innych
– uwalniam strach przed zmianą
– uwalniam poczucie nie dam rady
– dwie sesje pytań i odpowiedzi na zoom

 

Cena  495 zł  ważna przez 7 dni
Później 644 zł

Kup Teraz Taniej

Kurs Odwaga do Działania
+ Kurs Obfitość

 

Cena  795 zł  ważna przez 7 dni
Później 1388 zł

 

Kup Teraz Taniej